Gönderen Konu: In-Game Dinamikleri  (Okunma sayısı 148 defa)

Flushroyale

  • Yönetici
  • Tam Üye
  • *****
  • İleti: 159
    • Profili Görüntüle
In-Game Dinamikleri
« : 03 Eylül 2020, 02:44:22 »
In-Game Dinamikleri ;- İlk sezon için level sınırı 100 olarak düzenlenmiştir.
- Stat cap str 400 , dex 200 , int 200 olacak şekilde sınırdır.
- Her yeteneğinizi 400 sınır olacak şekilde geliştirebilirsiniz. (Tracking maximum 100 ile sınırdır.)
- Young Area bölgesinde bulunan dummy,çalışma chestleri ve gerekli vendorlar ile yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Vendor menülerinde tüm craft materyallerine ulaşabilirsiniz.
- Türkçe ve ingilizce olarak sunucuda dil desteği mevcuttur. Bütün mesajlar kontrol edilerek yeniden yapılandırılmıştır.
- World içerisindeki boss,binek ve npc'ler sıfırdan düzenlenerek dizilmiştir. UID kodları belirlenip tüm loot ve boss ölümleri , tame edilen binekler , tix değerleri loglara kayıt edilecek şekilde ayarlanmıştır. Sunucu içerisinde yalnızca 2 adet yetkili olduğundan ötürü edit anlamında hiç bir haksız kazanç yapılmayacaktır.
- World üzerindeki tüm şehirler hayalet şehir olarak belirlenmiştir. Hiç bir vendor veya res taşı yoktur. Yalnızca "Travel Stone" bulunmaktadır.
- World üzerindeki korumalı alan ve korumasız alan kısmındaki her bölge marklanabilmektedir. Fazla sayıda boss ve npc olduğundan ötürü mark ve runebook copier eşyası mevcuttur. Yalnızca bir kaç çıkışı olmayan bölgeler mark'a kapalıdır.
- Level seviyenizi geliştirmek için "Level 1 - Level 50" aralığında gate alanından ulaşabileceğiniz Orc Dungeon Level 1,2,3,4,5 gatelerini kullanabilirsiniz. "Level 50 - Level 100" aralığı için Evil Gm Dungeon Level 6,Abyss Dungeon Level 7,Evil Gm Complex,Despise,Covetous ve Shame dungeonlarını kullanabilirsiniz.
- Başlangıç olarak 3 skill seçme hakkınız bulunmaktadır. Seçtiğiniz yetenekler 125.0 olarak başlar. (Animal Taming,Mining ve Blacksmith yeteneklerinizi level atladıkça geliştirebilirsiniz.) Her level atladığınızda istediğiniz yeteneğinizi +5 olacak şekilde geliştirebilirsiniz. Her 10 level atladığınız takdirde level ödüllerinden +5.0 yetenek point kazanabilirsiniz. Level 100 olduğunuz takdirde 2 yeteneğinizini 400 yapma olanağı sağlayacaksınız.
- Bandajlar instant olarak kullanılmaktadır. Bandajdalarınızı 5 saniyede bir kullanabilirsiniz.
- Weapon bonusları ve damageleri armslore,anatomy yeteneklerinize ve level seviyenize göre extra damagelerle değişkenlik göstermektedir.
- Bütün büyülerinizi üzerinizde armor varken ve freezetime olmadan kullanabilirsiniz.
- Sunucu altyapı gereği bazı büyülerin kullanımı kaldırılmıştır.
- Evlerinizi yalnızca "Sanctum Area" bölgesine kurabilirsiniz. Sanctum Area bölgesinde "grid armor" kullanamazsınız. Guild sistemi aktif durumdadır.
- Sunucu içerisindeki gitmek istediğiniz bölgeler (safe zone,sanctum area,gate alanı,şehirler,dungeonlar) vb. Her bölgede bulunan "travel stone" üzerinden ulaşabilirsiniz. Korumalı ve korumasız diğer alanlar için gate'ler sadece gate alanında mevcuttur. Gate alanı dışında başka gate odası bulunmamaktadır.
- Young olarak sunucuda 1 hafta boyunca karakterinizin gelişimini ‘young area’ bölgesinde tamamlayabilirsiniz. Korumalı orc dungeon'lara yalnızca young karakterler girebilmektedir.
- Sunucu içerisindeki tüm spawnlar sıfırdan düzenlenmiştir. Boss ve binek spawnları yalnızca ‘korumasız alan’ bölgesinde mevcuttur. 75 Level ve üzeri boss ve npc'lerin korumalı alan bölgesinde spawnı bulunmamaktadır.
- Ölü karakterler Level 75 ve üzeri binek,boss ve npc'leri göremezler. Bu sebepten spawn alanlarına ölü karakter bırakmanız size fayda sağlamaz.
- Spawntakip sistemini kullanabilmeniz için level 100 sınırına ulaşmanız gerekmektedir. Spawn takip içerisinde gösterilen spawnlar , sadece korumasız alanda spawnları 1 adet olan boss'lar ve bineklerdir.
- Sunucunun temel mantelitesi sezon olarak ilerleyip , her yeni sezonda yeni bir konu , yeni map dizaynları ve yeni sistemlerle karşılaşacaksınız.
- Action alanı sıfırdan dizayn edilmiş sunucu isminin yer aldığı ‘Sanctum Area’ olarak tasarlanmıştır. Ev kurulumlarınızı sadece bu alan içerisine yapabiliceksiniz.
- Bu altyapıdaki benzer sunuculardan ziyade world ve scriptlerin elden geçirilip tamamen fixlendiği düşüncesindeyiz. In-game içerisindeki alanlar ve bug abuse ile ilgili konularda anında müdahale edilicektir. Discord hesaplarımız telefonlarımızda açık olduğundan ötürü 7/24 ulaşılma imkanı sağlanıcaktır.
- Açılış sebebi şahsi fikir olarak bir sunucuda beğenilen aynı zamanda beğenilmeyen in-game içerisindeki dinamiklerin eklenip , çıkarılması ve yeni fikirlerin üretilmesi olacaktır.
- Sonunda oyun olduğu gerçeğini unutmadan herhangi bir ileri derece küfürün tamamen ip ban ile sonlanacağını tanıtım yazımızda belirtmek isteriz.
- Mümkünse bu tür şahısların ve illegal yazılım kullanmaya çalışan kimselerin sunucuya giriş yapmasının hiç bir zaman gerekmediğinin kaanatindeyiz.
- Sunucu içerisindeki evlerin,armorların,silahların,eşyaların,bineklerin,sistemlerin,etkinliklerin,komutların ve daha tüm detaylı açıklamaların resimli içeriğine forumlarımızdan ulaşabilirsiniz.
- Herhangi bir soru,sorun ve bug abuse gibi durumlarda info@thesanctum.gen.tr adresinden veya hızlı bir şekilde bizlere discord kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Discord hesaplarımız telefonlarımızda 7/24 açık durumdadır.
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2020, 03:19:10 Gönderen: Flushroyale »