Gönderen Konu: Sıkça Sorulan Sorular Konu Başlığı  (Okunma sayısı 257 defa)

Flushroyale

• Yönetici
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sıkça Sorulan Sorular Konu Başlığı
« : 04 Eylül 2020, 16:49:18 »
Sunucu içerisindeki genel soruların cevabını bu başlık altından inceleyebilirsiniz.

1) Ev satın aldım nereye kurabilirim?

- Evlerinizi yalnızca "sanctum area" bölgesine kurabilirsiniz.

2) Fire ve Earth bow için craft eşyaları nelerdir?

- Fire ve Earth bowlarınızı 30 adet fire log veya 30 adet earth log karşılığında 460.0 Bowcrafting yeteneği ile elde edebilirsiniz. (460.0 Bowcraft = Hatched Axe)

3) Vendor kurmak istiyorum evimin önüne vendor kurabilirmiyim?

- Vendorlarınızı yalnızca "trade zone" bölgesinde bulunan Vendor Stone ile kurabilirsiniz. Haftalık 2.5m veya Donate ile aylık olarak temin edebilirsiniz.

4) Öldüğümde reslenemiyorum napmam gerekiyor?

- Öldüğünüzde "homehomehome" komutu ile tekrar hayata dönebilirsiniz.

5) Statcap ne kadar gelişiyor?

- Statcapinizi Str 400 , Dex 200 , Int 200 olacak şekilde sınıra kadar geliştirebilirsiniz.

6) Skillcap sınırlaması mevcutmu?

- Skillcap sınırı yoktur her yeteneğinizi 400.0 sınırlı olacak şekilde geliştirebilirsiniz.

7) Donate sisteminden alınan eşyalar süreli bu eşyaların aynısı oyun içerisindede sürelimidir?

- Sadece market üzerindeki itemların timer süresi vardır. Craft veya drop olarak elde edilen eşyalar tamamen size aittir herhangi bir silinme süresi yoktur.

8 ) Youngluktan nasıl çıkabilirim?

- Oyun içerisinde .young komutu ile işlem yapabilirsiniz.

9) Hazine haritası okumak ve açmak için gereksinimler nelerdir?

- Hazineler yalnızca korumasız alanda açılıyor ve aktif oluyorlar. Hazine okumak ve açmak için

Level 1: 200
Level 2: 250
level 3: 300
Level 4: 350
Level 5: 400 Cartography ve Lockpicking yeteneğinize ihtiyaç vardır.

10) Level 100 olunduğunda 2 yeteneğimiz nasıl 400 oluyor?

- Her 10 level geliştirdiğinizde level ödüllerine ek olarak +5 skill point level 100 olduğunuz takdirde +10 skill point kazanırsınız. Bu sayede level 100 olduğunuz takdirde 2 yeteneğinizi 400.0 olarak tamamlayabilirsiniz.

11) Statlarımı nasıl geliştirebilirim?

- Statlarınızı dungeonların içerisinde bulunan Lord Abyss adlı yaratığı öldürerek stat tome elde edebilirsiniz.

Güncellenmeye devam edecektir.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2020, 02:15:39 Gönderen: Flushroyale »